INFORMAŢII GENERALE VOLVO ROMANIA

BUCUREŞTI - Volvo Truck Center
Str. Ithaca 520, Bolintin Deal, Judeţ Giurgiu
Telefon: 021-202 96 30
volvoromania@volvo.com

BACĂU - Volvo Truck Center
DN2-E85, Com. Sărata, Bacău
Telefon: +40 740 118 117

BRAŞOV - Volvo Truck Center
DN 73 - Şos. Cristianului, km 129+291, 507055, jud. Braşov
Telefon: 021-529 97 30

BUZĂU - Volvo Truck Center
Sat Gura Câlnăului, Com. Vadu Paşii, Buzău
Telefon: +40 21 207 92 20

CONSTANŢA - Volvo Truck Center
Bd. I.C. Brătianu, Nr. 250, Constanţa, jud. Constanţa
Telefon: 021-529 97 50

CLUJ - Volvo Truck Center 
Str. Principală, loc. Gilău, 407310, jud. Cluj
Telefon: 0264-502 200

ORADEA - Volvo Truck Center
Calea Borşului, Nr. 39A, Oradea, Bihor
Telefon: +40 21 529 97 00

PITEŞTI - Volvo Truck Center
Str. Serelor nr. 31, Bascov 117045, judeţ Argeş
Telfon: +40 21 207 92 40

TIMIŞOARA- Volvo Truck Center
Localitate Izvin, DN6, Km. 539, jud. Timiş
Telefon: 021-529 9760

Reprezentanţi vânzări camioane noi:

Nume Mobil  E-mail  Judeţe  Locaţie
Ioana Niţă  0722575358  ioana.nita@volvo.com AG, DJ, OT, VL, B, IF Bucureşti 
Paul Dumitrescu  0722353873  paul.dumitrescu@volvo.com CL, CT, IL, TL, B, IF Bucureşti
Marian Saboff  0722392799  marian.saboff@volvo.com DB, GR, TR, B, IF Bucureşti
Sorin Vochin  0721280394  sorin.vochin@volvo.com BR, BZ, PH, B, IF Bucureşti
Alexandru Ghironte  0723131530  alexandru.ghironte@volvo.com BC, GL, VS, VN Bacău 
George Cernica  0725354087  gheorghe.cernica-altstadter@volvo.com BV, CV, HR, SB Braşov 
Sorin Curta  0722260092  sorin.curta@volvo.com AB, HD, MS, CJ Cluj 
Sorin Savoş  0723557967  sorin.savos@volvo.com BN, MM, CJ Cluj 
Ciprian Ciobanu  0726710583  ciprian.ciobanu@volvo.com BT, IS, NT, SV Suceava 
Alexandru Nistor 0723567690 alexandru.nistor@volvo.com BH, SM, SJ Oradea
Marius Nicolae 0722676170 marius.nicolae@volvo.com AR, TM Timişoara